Lista konkursowa Opowiedz

Do ODL-u wpłynęło 13 prac konkursowych, które zostały przedstawione komisji. Komisja przy ocenie prac brała pod uwagę:

  • zgodność prac z tematyką
  • atrakcyjność
  • przejrzystość i oryginalność
  • komunikatywność
  • estetyka i artystyczna wrażliwość

Przewidziane nagrody za poszczególne lokaty:

  • I miejsce – 400 PLN
  • II miejsce – 300 PLN
  • III miejsce – 200 PLN
  • Wyróżnienie – 100 PLN

Z laureatami oraz osobami wyróżnionymi będziemy kontaktować się telefonicznie. Po ocenieniu wszystkich prac konkursowych powstała następująca lista:

MiejsceRealizatorTytuł projektuKategoriaFormaLink
1MBP w ZielonceZaGRAj w ZielonkęMOTYWReportaż multimedialnyhttps://youtu.be/SkR_e5O4xWw
2Rada Rodziców w SzewnicyHistoria Szkoły Podstawowej w SzewnicyMOTYWReportaż multimedialnyhttps://youtu.be/fCa98Qhe0v0
3Stowarzyszenie "Inicjatywa Białebłota""Obserwujemy ptaki Puszczy Białej"MOTYWFilmhttps://youtu.be/Fy8ZnLyo3m4
4Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Teraz MyKuźnia talentówMOTYWFilmhttps://youtu.be/9gJm_iUTZPw
5Zespół Teatralny „Zygzak”Projekt „Wejdź do teatru 6”MOTYWFilmhttps://youtu.be/vaBJ5O6sjO4
6Rzeczpospolita NorwidowskaKartka z kalemdarzaMOTYWFilmhttps://youtu.be/dOX8QUFqZ90
7UKS OstrówekKolejny rok razem !Filmowy Produkt ProjektuFilmhttps://youtu.be/tc7Ux9nSbAM
8GOK Klembów – mieszkańcy Sołectwa SitkiCzy znasz swój las?MIEJSCEFilmhttps://youtu.be/fOXDmNR67b8
9Stowarzyszeie Potok SercNasza wieś nasze bogactwoCZŁOWIEKFilmhttps://youtu.be/3TrXURsx7Nk
10Stowarzyszenie Kastor – Inicjatywa dla RozwojuKrok ku przeszłości – kurs tańców narodowych i historycznychMOTYWFilmhttps://youtu.be/SacPLBhaFMw
11PKS WICI w ZabrańcuOdkrywamy światMOTYWFilmhttps://youtu.be/RD1mrEYRfjQ
12OSP w RównemNa wesoło z tradycjąCZŁOWIEKFilmhttps://youtu.be/FdNBZ2BSnGw
13Bractwo ZabrodzkieBlaski i cienie mazowszaMIEJSCEFilmhttps://youtu.be/x46GoWUtIrc

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za nadesłanie prac i zachęcamy do udziału w nadchodzącej edycji 2017.

Zwycięzcom gratulujemy !